پیام

آخرین مصاحبه ی مهدی مقدم در خصوص ممنوع الکاری اش/مهدی مقدم: خیلی حرف دارم اما سکوت میکنم

479 بازدید ها

سوال این است : چرا مهدی مقدم که همین دو سال پیش، آلبوم رسمی ((احتیاط)) را منتشر کرد، مجوز اجرای کنسرت ندارد؟او که بیش از ۷ سال است در سطح اول موسیقی پاپ ایران فعالیت میکند و آلبوم های موفقی چون خونسرد ، سونامی و . . . را نیز منتشر کرده اما هرگز موفق به اجرای کنسرت در تهران و شهرستان های بزرگ نشده است!در گذر این سال ها ، مهدی مقدم صبوری بسیار به خرج داده تا بلکه مشکلش حل شود و امکان اجرای زنده و دیدار با هوادارانش به روی صحنه میسر گردد، اما حکایت همان است که هست.

طی ماه گذشته جمعی از هنرمندان مطرح موسیقی پاپ از جمله یاحا کاشانی ( ترانه سرا)، پیام صالحی و برخی دیگر به حمایت از مهدی مقدم پرداختند و این سوال را مطرح کردند که چرا او نمیتواند کار کند؟!

خود مهدی در این باره میگوید وقتی دو سال پیش مجوز آلبوم احتیاط را گرفتم ، برخی دوستان شروع به اعتراض کرده و جو منفی ایجاد کردند این در حالی بود که من به همه ی آنها بابت انتشار آلبوم جدیدشان تبریک گفته بودم؛ بهر حال این افراد از درون صنف موسیقی باعث ایجاد چالش هایی برای من شدند که پس از گذشت دو سال از انتشار آلبوم احتیاط هنوز ادامه دارد و برای اجرای صحنه ای بلا تکلیف هستم.

او ادامه میدهد نمونه های مشابه من در عرصه ی موسیقی و و سینما و ورزش هستند که پس از مدتی ، امکان ادامه کار پیدا کردند ، اما در حق من بی مهری شده است .بعضی وقت ها فکر میکنم که شاید سکوت بیش از حد من باعث این اتفاق شده است.

از مهدی مقدم میپرسم : ((خودت مستقیما پیگیر پاسخ مسئولان نیستی؟ وطی این سالها جواب روشنی نگرفتی؟))او میگوید: به همه جا مراجعه کردم اما هیچ جوابی نگرفتم ونمیدانم قرار است چه اتفاقی بیفتد.البته مسئولان جدید دفتر موسیقی وزارت ارشاد و دوستان حراست و کارشناسان مرکز موسیقی خیلی زحمت میکشند و پیگیر کار من هستند،اما هیچ کس خبری به من نمیدهد، نه میگویند نه!نه میگویند آری!

من هفت سال است که نمیتوانم روی سن بروم و در جشنواره ی فجر هم برنامه ام با ارکستر صدا و سیما لغو شد و تحت این شرایط خوانواده و اطرافیانم هم خیلی نگران هستند.واقعیت این است که خیلی حرف دارم،اما نمیخواهم شرایط را بدتر کنم و کسی را برنجانم.

مهدی ادامه میدهد برخی میگویند ((مهدی مقدم حقش است!)) آخه مگه من چکار کردم؟سال ها قبل کلیپ مجوز دار من پخش شده است،الان هم کلیپ خیلی از خواننده ها از شبکه های مختلف پخش میشود.کلیپ های من همه مجوز داشتند و حتی حقوق مادی و معنوی آن در اختیار من نبود.

وی صحبت های خود را اینگونه پایان مبرد: گفتم، حرف زیاد دارم اما بازهم سکوت میکنم و تنها میخواهم که تکلیف من زودتر مشخص شود.

آهنگ شب برای فیلم ماهرخ

مهدی مقدم طی ماهای اخیر چدین تراک را در فضای مجازی منتشر کرده که با استقبال کاربران اینترنتی مواجه شده است، از جمله قطعات ((شب)) روی ترانه ، آهنگ و تنظیم سینا گلزار که به جدول ٰ TOP10فصل بهار مجله ترانه ماه هم راه یافت.

وی در این باره میگوید شب یکی از آهنگ های فیلم ماهرخ به کار گردانی اصغر نصیری است .من در این فیلم به عنوان بازیگر و خواننده ی ترانه های میانی و تیتراژ پایانی فیلم حضور دارم،وامیدوارم که در دوران دوری ام از دنیای موسیقی پاپ ، این فیلم و موسیقی آن مورد پسند و اقبال عمومی قرار گیرد.

منبع : مجله ترانه ماه

((برای دیدن تصویر با سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید))

http://s5.picofile.com/file/8132026784/%D9%85_%D9%85%D9%82%D8%AF%D9%85.JPG

نظرات 6

 1. از درد های کوچک است که آدم می نالد،

  وقتی ضربه سهمگین باشد سکوت می

  کند….!!!
  .
  .
  .
  .

  سکوت می کند………..!!!!
  سکوت………………..

 2. خیلـــــــــی از اونائی که بودن، دیگه نیستن
  چون دیـگه اونائی نیستن که بـــــــــــودن ..

  همیشه که نمیشه سکوت کرد.. بعضی وقت ها باس یه تیکه سنگینم بندازیم …
  چن نفرم به خودشون بگیرن…

 3. سایت خوبی دارید ، موفق باشید.

 4. چراسکوت میکنی؟ این حق تونیست

 5. هیییی عیب نداره مهدی جان خدای توهم کریمه

 6. امیدوارم به چیزی که حقت هست برسی

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *